Pablo84 napisał(a):

Weź sobie puść 2 częsć tego wywiadu w 7:50 wywiadu.Zobacz jaki gen miał stosunek do tego "strasznego" PiSu.
http://www.youtube.com/watch?v=B0tYuxonto4
generalnie polecam 1 i 2 częśc wywiadu.
Szczerze, to mi was żal.Dalej na was działa "straszenie PiS`em" ?
|
Jakie straszenie PiSem, nawet małe dzieci wiedzą , że za wszystko odpowiada Tusk z Putinem, a w zależności od potrzeb można do tego dołączyć Merkel, a niektórzy nawet Izrael dodają.