Szpen napisał(a):

dokładnie. Tylko ciiii, bo zaraz przyjdą Ci z PiS i zaczną znowu wywody jaki to był krystaliczny człowiek. Kilkadziesiąt postów wyżej musliby skasować
|
Weź sobie puść 2 częsć tego wywiadu w 7:50 wywiadu.Zobacz jaki gen miał stosunek do tego "strasznego" PiSu.
http://www.youtube.com/watch?v=B0tYuxonto4
generalnie polecam 1 i 2 częśc wywiadu.
Szczerze, to mi was żal.Dalej na was działa "straszenie PiS`em" ?
