rekowalescent Sikorski w miejsce rekonwalescenta Boguskiego

?Pozostaje mieć nadzieje że ktoś zablokuje ten transfer chyba że Wisła wypożyczy Sikorskiego do Termaliki to można zaryzkować że sie tam odbuduje. Ale jeśli ma osłabiać siłe ataku Wisły i okazać się niewypałem to lepiej zrezygnować.Aczkolwiek możliwe że Sikorski to przykrywka dla innego transferu z Polonii