Szpen napisał(a):

dokładnie. Tylko ciiii, bo zaraz przyjdą Ci z PiS i zaczną znowu wywody jaki to był krystaliczny człowiek. Kilkadziesiąt postów wyżej musliby skasować
|
W takim razie link który chyba dość dobrze oddaje stosunek środowiska PiS do Petelickiego i Petelickiego do PiS (zamieszczony przez kolege yarrow w temacie smoleńskim):
http://wpolityce.pl/wydarzenia/30639...ano-by-milczal
I malutki cytat z wywiadu dotyczący sprawy dyskutowanej na tym forum czyli dróg:
"Miał znajomych w rozmaitych kręgach i ogromną wiedzę o finansowaniu budowy autostrad, rozmaitych nieprawidłowości tam się dziejących."