Ajax napisał(a):

Smuda to najgorsze co może nam się trafić, Probierz wirtuozem nie jest ale już trochę kopaczy zna, i nie po raz pierwszy musi grać tym do klub da a nie tym co chce
|
Mam takie same odczucia. Za błąd uważam zwolnienie Maaskanta (chociaż szczerze to na drugi dzień byłem usatysfakcjonowany - z powodu jego wypowiedzi po Derbach; nie mniej to był bardzo dobry trener), a potem Moskala (pokazał, że ma pomysł na ciekawą grę). Jednak Probierz z całej ligowej świty to jedyny kandydat, który się najbardziej nadaje.
Chyba, że powrót Skorży - w końcu przestanie narzekać, że brakuje mu wysokiego napastnika odgrywającego piłki do Brożka... aj, Brożka nie ma tym razem
