|
No własnie wydaje mi sie że Wisła ma swoja marke i to nie jest odpowiednie miejsce dla piłkarzy którzy próbuja odbudowac formę o ile ją w ogóle mieli, potrzeba nam zawodników z jakimś dorobkiem na miare klubu albo zdolnych juniorów a pana Sikorskiego w mojej skromnej opinii nie można zaliczyc do jednej z tych grup.
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|