Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56987
Stary 18.06.2012, 08:57
Grantar napisał(a):Wyświetl post
za to ty przyjmujesz argumenty innych.
Dobrze więc że zadeklarowałeś zakończenie dyskursu.
Myślę że stanowisko twoje jest jasne:
Bednarz to dyletant i na zarządzaniu klubem się nie zna. Czeka więc nas "dziadostwo" dno i syf.
Chcesz powrotu Maskanta i przywrócenia do łask Stana.
Drużyna była dobra a 7 miejsce w lidze to wina Bednarza.

Ja mam inne zdanie.
Też trochę boje się dziadostwa, ale akurat nie przez Bednarza bo on jest chyba tylko ucieleśnieniem wdrożenia oszczędnościowej wersji finansowania Wisły na ten rok.
Jak ktoś wcześniej słusznie napisał ktoś inny decyduje o tym jaka jest Wisła. Ten ktoś nie uznał minionego sezonu za "pełen sukcesów".

Może porozmawiajmy czy jest niemożliwe, aby wdrożyć dobre "holenderskie" rozwiązania organizacyjne, które sprawdziły się w Wiśle ?
Za co Stan bierze kasę przez ostatnie pół roku ?

Na marginesie:
Pisanie że z Apoelem odpadliśmy bo mieliśmy pecha jest, jak rozumiem, jakimś żartem ... ?
Bierze bo podpisał kontrakt, którego klub nie chciał rozwiązac. Ty byś zrezygnował z takiej kasy ?
Odpowiedz cytując