milosz napisał(a):

|
Dalsza dyskusja to strata czasu bo jak widzę fan klub legionisty w Wiśle jest głuchy na merytoryczne argumenty. (.....)i dalszy dyskurs uważam za bezcelowy.
|

za to ty przyjmujesz argumenty innych.
Dobrze więc że zadeklarowałeś zakończenie dyskursu.
Myślę że stanowisko twoje jest jasne:
Bednarz to dyletant i na zarządzaniu klubem się nie zna. Czeka więc nas "dziadostwo" dno i syf.
Chcesz powrotu Maskanta i przywrócenia do łask Stana.
Drużyna była dobra a 7 miejsce w lidze to wina Bednarza.
Ja mam inne zdanie.
Też trochę boje się dziadostwa, ale akurat nie przez Bednarza bo on jest chyba tylko ucieleśnieniem wdrożenia oszczędnościowej wersji finansowania Wisły na ten rok.
Jak ktoś wcześniej słusznie napisał ktoś inny decyduje o tym jaka jest Wisła. Ten ktoś nie uznał minionego sezonu za "pełen sukcesów".
Może porozmawiajmy czy jest niemożliwe, aby wdrożyć dobre "holenderskie" rozwiązania organizacyjne, które sprawdziły się w Wiśle ?
Za co Stan bierze kasę przez ostatnie pół roku ?
Na marginesie:
Pisanie że z Apoelem odpadliśmy bo mieliśmy pecha jest, jak rozumiem, jakimś żartem ... ?