Cytat:
|
Łobodziński dla mnie był bardziej skrzydłowym niż prawym pomocnikiem
|
Ciekawe teorie powstają na tym forum.
milosz rozumiem nie lubisz Bednarza ale nie musisz pisać 1000 postów o podobnej treści porównujących go do Valckxa. Nikt tu Bednarzowi laurek nie wystawia, a Stana już nie ma.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.06.2012 o godz. 07:02.
|