Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56974
Stary 17.06.2012, 23:52
4 Gole Łobodzińskiego w lidze w 70 meczach, przypomnę napastnika , pewnie powinienem napisać precyzyjniej skrzydłowego -napastnika..... (grającego na skrzydle co tak wielce ucieszyło niektórych, grywał też w ustawieniu 4-4-2 jako typowy boczny pomocnik, ale w Wiśle był głównie skrzydłowym napastnikiem, nie środkowym , ale jednak nie ..obrońcą jak Lame'y) ...., są faktem. Lamey strzelił 1 w lidze ale dla Wisły wszystkich 4, a gdyby grał tyle co Łobodziński miałby pewnie lepsze statystyki i to będąc obrońcą słusznie krytykowanym.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Tutaj większość zysków pewnie poszła na różnice w pensjach.
A skąd ta wiedza ..kilka milionów jest z pucharów , a rozumiem, że jak Wisła odpadała z Levadia to grali piłkarze gratis, no super.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jest sukces, który jest efektem przypadku, który zdarza się dość rzadko. Byliśmy chyba ewenementem na skalę światową. Wyjść z grupy z ujemnym bilansem -5, do tego mając z każdą z drużyn gorszy wynik meczów bezpośrednich.
Nie jest efektem przypadku tylko suma szczęścia równa się zero, brakło go w ostatnich minutach z Apoelem , to przyszło w ostatnich minutach fazy grupowej w LE.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób rozbił drużynę? Znowu powtórzysz ten świetny argument, że swoimi wypowiedziami? To ja Ci coś powiem. Ci piłkarze to profesjonaliści i niezależnie od tego co mówi ktokolwiek w klubie mają dawać w każdym meczu 100%. Jeżeli nie dają to jest to wina tego kto ich ściągnął. Piłeczka odbita. ).
Nic nie odbita, demotywował w sposób wybitnie nie profesjonalny, jak to Bednarz .. po to się zatrudnia czasem w klubie psychologów, a i od trenera się wymaga bycia dobrym psychologiem, Bednarz zaszkodził swoim zachowanie i tyle, a Twoja obrona jego na każdym polu jest coraz bardziej komiczna . .


kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
To pojechałeś. Meliksona znalazł Edek Klejndinst, który został zatrudniony przed Stanem i Basałajem. Jovanović został polecony przez Ilieva! O Genkovie nic mi nie wiadomo. .
No jak to Genkowa Ty poleciłeś , prawda !?

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
A. Sam sobie przeczysz. Przywołałeś finanse. To teraz odnieś to do kwot w Wiśle. Jak masz prawo wydać 2 mln euro na transfer to wiadomo, że prawdopodobieństwo ściągnięcia lepszego piłkarza jest znacznie większe. Jeżeli już jesteśmy przy rachunku prawdopodobieństwa to wartość oczekiwana darmowego transferu jest naprawdę niska (a w takich warunkach pracowali obaj w Wiśle)..
Nie ma tu żadnej sprzeczności ..ot jeden jak wydał 700 tyś to na Melikosna który miał realny wpływ na zdobycie MP czy to sie komuś podoba czy nie, a drugi sprowadził sympatycznego , ale dużo słabszego od Maora Jirska za 750 tyś euro i to zamyka temat.


kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu ludzie uważają, że nie różnią się tak bardzo jak wy to uważacie. .
A "wy" to kto nie ludzie
Nie różnią sie bardzo , nieee , ...tylko należą do zupełnie innych światów i i mają zupełnie różne wizje funkcjonowania klubu piłkarskiego, ot taka różnica, bynajmniej nie drobna.

Powtórzę : Jeden miał sukcesy w pucharach, drugi nie.

Jeden jest człowiekiem sukcesu jako dyr. sp. drugi jest symbolem klęski. Bednarz = Jop i tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 18.06.2012 o godz. 00:49.
Odpowiedz cytując