TymonPRO napisał(a):

Czy to nie jest chore waszym zdaniem?
|
To jest chore, ale na pewno nie będę tutaj krytykował Smudy za to, że ktoś mu taki kontrakt zaproponował. Nikt zdrowy na umyśle by nie odmówił gdyby mu proponowano takie pieniądze. Odpowiedzialnych szukałbym w PZPN, którzy pozwolili komuś o tak miernych umiejętnościach jak Smuda sprawować najważniejszą funkcję w Reprezentacji przez ponad 2 lata.
Szkoda, że dopiero po odpadnięciu wysypało się tyle tekstów o faktycznym stanie naszej drużyny. Ciekawie o samym selekcjonerze pisze Tuzimek - "Smudę ME przerosły", artykuł jest bodaj na Onecie.