Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56971
Stary 17.06.2012, 23:05
milosz napisał(a):Wyświetl post
Bez Meliksona nie byłoby MP bez piłkarzy Bednarza ( jego autorskich pomysłów czyli bez Marcelo) by były,
Szklana kula ci to powiedziała ?

milosz napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka że Jaliens jest w nielicznym gronie, A Gargułów Bednarza cała masa..
Jeśli ktoś nie widzi różnych powodów klapy transferów Garguły a Jaliensa to naprawdę ma problemy z obiektywizmem.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Bednarz ! Bednarz ! Bednarz ! Nikt go tak nie kocha jak jego fan klub na forum Wisły, no jak tu sie nie śmiać
Poczytaj swoje posty i odpowiedz sobie kto ma fobie Bednarza.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 17.06.2012 o godz. 23:18.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując