milosz napisał(a):

|
Bez Meliksona nie byłoby MP bez piłkarzy Bednarza ( jego autorskich pomysłów czyli bez Marcelo) by były,
|


Szklana kula ci to powiedziała

?
milosz napisał(a):

|
Różnica jest taka że Jaliens jest w nielicznym gronie, A Gargułów Bednarza cała masa..
|
Jeśli ktoś nie widzi różnych powodów klapy transferów Garguły a Jaliensa to naprawdę ma problemy z obiektywizmem.
milosz napisał(a):

|
Bednarz ! Bednarz ! Bednarz ! Nikt go tak nie kocha jak jego fan klub na forum Wisły, no jak tu sie nie śmiać
|
Poczytaj swoje posty i odpowiedz sobie kto ma fobie Bednarza.