Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56967
Stary 17.06.2012, 22:17
Bez Meliksona nie byłoby MP bez piłkarzy Bednarza ( jego autorskich pomysłów czyli bez Marcelo) by były , zwłaszcza bez Jopa byłoby jeszcze jedno, ale to szczegół ..

Kasa zarobiona w kw. do LM i LE z jednej strony, a z drugiej Levadia, ot kolejna różnica ..

Jeśli Łobodziński to był dobry transfer to znaczy że poziom nawiedzenia zwolenników Bednarza, przekroczył już granice absurdu.

__________
Do Grantar: przeczytaj to kilka razy :
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
Już widzę jak protestowałeś gdy zakontraktowano Jaliensa
Teraz oczywiście krytykować łatwo.
Różnica jest taka że Jaliens jest w nielicznym gronie, A Gargułów Bednarza cała masa..

__________
3żyk napisał(a):Wyświetl post
W stu procentach się zgadzam. Gdyby Bednarz potrafił uniknąć błędów, które popełniłby przeciętny amator, czyniłoby to z niego profesjonalistę - niedorzeczne.
Eee tam niedorzeczne, genialne
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.06.2012 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując