Bez Meliksona nie byłoby MP bez piłkarzy Bednarza ( jego autorskich pomysłów czyli bez Marcelo) by były , zwłaszcza bez Jopa byłoby jeszcze jedno, ale to szczegół ..
Kasa zarobiona w kw. do LM i LE z jednej strony, a z drugiej Levadia, ot kolejna różnica ..
Jeśli Łobodziński to był dobry transfer to znaczy że poziom nawiedzenia zwolenników Bednarza, przekroczył już granice absurdu.
__________
Do Grantar: przeczytaj to kilka razy :
Ventigo napisał(a):

Już widzę jak protestowałeś gdy zakontraktowano Jaliensa
Teraz oczywiście krytykować łatwo.
|
Różnica jest taka że Jaliens jest w nielicznym gronie, A Gargułów Bednarza cała masa..
__________
3żyk napisał(a):

|
W stu procentach się zgadzam. Gdyby Bednarz potrafił uniknąć błędów, które popełniłby przeciętny amator, czyniłoby to z niego profesjonalistę - niedorzeczne.
|
Eee tam niedorzeczne, genialne
