Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25725
Stary 17.06.2012, 22:15
Jest ktoś w stanie powiedzieć ile mniej więcej było ludzi na meczach z Rosją i Czechami w krakowskiej strefie kibica? Bo coś wydawało mi się, że na Czechach komplet na pewno był przekroczony.
Odpowiedz cytując