Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 17.06.2012, 21:44
No i blamaż Holendrów stał się faktem. Co jak co, ale przebili Francję sprzed 2 lat. Włochów z MŚ w RPA się im przebić nie udało, ale no koszmarna postawa. Kraków dla Holandii nieszczęśliwy i to zarówno tych "naszych", jak i reprezentantów.

Żal mi Duńczyków. Byli blisko awansu. Dokładnie o 4-5 minut. Bo remis z Portugalią dałby im prawdopodobnie awans - inaczej też zagraliby Niemcy mając pewność awansu, a tak nie mogli pozwolić sobie dzisiaj na porażkę, bo właśnie wygrana Portugalczyków, która raczej była do przewidzenia, mogła Niemiaszkom mocno nabruździć.

Ciekawe ćwierćfinały na polskiej ziemi - prawdziwy sprawdzian dla Czechów, no i Greków. Santos na pewno coś ciekawego na Niemców wymyśli, jednak jeśli będą grali tak konsekwentnie jak do tej pory, to nawet najlepsza taktyka ich nie powstrzyma przed awansem do półfinału...
Odpowiedz cytując