Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56961
Stary 17.06.2012, 21:23
z listy piłkarzy którą wyżej widzę , nalezy sobie zadać kilka pytań .

Kirm przychodził jako reprezentant Słowenii - po pierwszym meczu wszyscy się nim ekscytowali jak świetnie wyglada na tle innych piłkarzy. Czy to wina Bednarza że późniejbył prowadzony w taki a nie inny sposób jak każdy widzi.

Łobodzinski podobna historia . Z początku wcale nie grał źle , notował asysty , co było później wiadomo . Ale start w zespole miał niezły . Dodatkowo w tamtym momencie absoliutnie wszystkie media chwaliły ten transfer i myślę że kibice również . Wytykać Bednarzowi błędy które prawdopodobnie samemu też by się popełniło - niedorzeczne .

Niedzialn - to był nieudany transfer Bednarza ? jego wina że Zabrzanin mu zerwał więzadło ? Popatrz sobie jakie ma statystyki po odejściu z Wisły . To wina Skorży że u nas nie umiał go doprowadzić do ładu.

Jirsak - tutaj problemem była cena . Gdyby przyszedł za darmo nikt by nie miał pretensji o ten transfer . Tutaj też jest kwestia prowadzenia zawodnika która moim zdaniem była zła .

Dudu - przyszedł za darmo , strzelił kilka bramek , odszedł ,trudno nie sprawdził się . pamietam zresztą że wielu w tym ja chciało aby został dłużej niz te kilka miesięcy w Wiśle . Transfer neturalny .
Odpowiedz cytując