Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56958
Stary 17.06.2012, 19:46
omen69 napisał(a):Wyświetl post
Wyszedł mi bardzo długi post. ....
Długi ale bardzo rzetelny i pełen faktów.
Żeby coś takiego napisać trzeba trochę pogrzebać w historii.
Oczywiście mimo że "z faktami się nie dyskutuje" nie przekonasz nikogo z tych, którzy w Holendrach widzieli wzór zarządzania Wisłą.
Nie szkodzi.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując