omen69 napisał(a):

|
Wyszedł mi bardzo długi post. ....
|
Długi ale bardzo rzetelny i pełen faktów.
Żeby coś takiego napisać trzeba trochę pogrzebać w historii.
Oczywiście mimo że "z faktami się nie dyskutuje" nie przekonasz nikogo z tych, którzy w Holendrach widzieli wzór zarządzania Wisłą.
Nie szkodzi.