Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
eMpi!
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1179
17.06.2012, 19:26
Panie/Panowie proszę o poradę. Warto się pakować w wave 3? Szukam czegoś do ok. 700 pln z alternatywnych to SE neo V? Tylko ten design i ten plastik mi nie leży :/
eMpi!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMpi!
Znajdź inne posty napisane przez eMpi!