Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
eMpi!
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 17.06.2012, 19:26
Panie/Panowie proszę o poradę. Warto się pakować w wave 3? Szukam czegoś do ok. 700 pln z alternatywnych to SE neo V? Tylko ten design i ten plastik mi nie leży :/
Odpowiedz cytując