|
Senior Member
Offline
|
|
Nasz sukces to też pokonanie Apoelu 1-0, zwycięstwa z Twente i Fulham i umniejszanie tego na forum Wisły jest co najmniej dziwne.
Za politykę krótkoterminową odpowiada właściciel, a tą która narzucił została całkiem dobrze zrealizowana, szybkie MP i o włos awans do LM i niezłe występy w pucharach... no a teraz pomniejszajcie ten wynik, no śmiało dalej pomniejszajcie .. pomniejszajcie ...od 9 lat najlepszy wynik w europejskich pucharach takie są fakty , tego zatupać się nie da.
PS.I). Sam słyszałem na konferencji prasowej, że pomysłu z Akademią piłkarska kopiować z Legii nie chce, a rozbudowy skautingu równie, a z reszta ... chcecie to stawiajcie sobie pomnik Bednarzowi, ale immunitetu na brak krytyki gość nie ma, mimo że jest z Legii .
PS. II) Napisałem to co zwykłem pisać, ot np. …
milosz napisał(a): 
|
(...) i jednoczesne sztuczne dowartościowywanie Bednarza który w Wiśle całkowicie zawiódł jest wielce komiczne .. .
|
Ty zaś Sz. Kol. westersyl napisałeś:
westersyl napisał(a): 
|
Nie wiem miłosz po co tak obrzucać gównem tego Bednarza,
|
No naprawdę, znaj miarę Mocium Panie. Pozdr.
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.06.2012 o godz. 18:04.
|
|