Wyświetl pojedynczy post
miśqu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 17.06.2012, 16:38
kot napisał(a):Wyświetl post
Następne mistrzostwa Europy dla Polski za kope lat dopiero. Stadiony mamy europejskie, ale piłkarzy niestety nadal podwórkowych i długo się to nie zmieni. Teraz Polska wkracza do Wisły i aż strach się bać.

A swoją drogą to martwiąc Adamiaków i piłkarzy z Biedronki, powiem coś optymistycznego, że chociaż skończy się to 24 godzinne disco-polo w mediach czy na ulicach. Tylko, to nie oznacza, że nadejdzie do nas europejska normalność. Niestety, polskiej piłce już nic nie pomoże i aż czlowiek nie może uwierzyć, że tak piękne stadiony, naród wybudował dla tak szmacianych piłkarzy i ich wodzów z PZPN-u.

Ps. flaga Adamiaków, w mojej wyobraźni, powinna posłużyć do okrycia trumny polskiej piłki, na dzisiejszym stadionie wrocławskim. Najwyższa pora na zmianę warty w królestwie polskiej piłki.
Nie zakwalifikujemy się na Euro 24 zespołowe? Aż tak? Wg mnie o Euro to nie ma co się martwić, na Mundiale będzie cięzko, a szkoda bo oba atrakcyjne i w Brazylii i Rosji.

Stadiony są dla nas, mam nadzieje, że dla kiboli aby tworzyli tam widowiska, bo jak nie to będzie troche pusto.
Popatrz na Wisłę, trudno wogóle Polaka znaleźć. Czy jakiś piłkarz mistrza Polski Śląska czy Legii zagrał? Więc w zasadzie co mają te stadiony do kadry i PZPN. Kluby powinny zacząć od siebie, bo na palcach jednej ręki można znaleźć profesjonalne szkolenie... Wogóle państwo się tym powinno zająć, poprzez związek piłkarski. Nie może być tylko pieprzenia - wspieramy sport młodzieżowy. To jest żadne wspieranie. Powinien być Narodowy Program Rozwoju Piłki Nożnej, z którego będzie korzystać każdy klub, który spełni określone warunki, będzie miał ambicje szkolić młodzież, mógł otrzymywać dofinansowanie na konkretne rzeczy. Wybudowanie zwykłego Orlika, który sam sobie będzie stał jeszcze nie wiele zmieni. Ale tu trzeba porozumienia z wielu stron i w miare ogarniętych ludzi.

tofik napisał(a):Wyświetl post
Cienka drużyna wylądowała tam gdzie jej miejsce. Trochę sytuację ratowało to, że mecze były rozgrywane w Polsce. U siebie zawsze coś ponad stan można zaprezentować. W moim przekonaniu polska piłka zawsze będzie dziadostwem, nie ma kultury gry, drużyny grają bez ataku pozycyjnego bazują na kopaniu byle gdzie z kontry.
aha a Grecy to co robią? I znowu im się udaje.
Każdy może zbudować drużynę, skoro USA, Australia, Japonia czy Korea Południowa zdystansowały nas na lata.

syryls napisał(a):Wyświetl post
Niemcy wygrali 2 pierwsze i mają w dupie najbliższy mecz
no miałbym taką nadzieje. Wygrana Dani i Portugalii po 1-0 i szwaby do domu.

Doping na stadionie był słaby, ta śmieszna akcja z sektorówką podsumowuje wszystko, a można było powalić na kolana wszystkich. PZPN i rząd nie chcieli.
Co do Irlandczyków byli fantastyczni, jeżeli chodzi o fanów.
Co z tego, że Perkis był dobry, że Polański czasami nie tragiczny? Perkis to żaden Polak! Messi też byłby najlepszy w naszej kadrze i co z tego? Zniszczyli nam truniej, ale w zasadzie nie było czasu żeby coś zdziałać, przez 5 lat ma się uzdrowić polską piłkę? Praktycznie nic PZPN nie zrobił, poszli na żywioł jakoś to będzie, byleby kasy nazbierać od sponsorów. Co z tego że byliśmy blisko, tak każdy może mówić. Wyspy Salomona przegrywając z Nową Zelandią 3-4 w eliminacjach sobie moga powiedzieć ah byliśmy blisko. Niech się skończą te grupy marzeń! Lepiej grać w grupie jak Ukraina.
Po 5 latach wracamy do naszej rzeczywistości. Już nikt nie będzie nam pieprzył wkółko jak to będzie na Euro, że nie zdążymy, że ludzie się będą bać przyjeżdżać, że burdy będą na stadionach... ufff. Można ochłonąć.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytując