Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56953
Stary 17.06.2012, 15:46
milosz napisał(a):Wyświetl post
Bednarz nie jest zwolennikiem w Wiśle ani Akademii piłkarskiej, ani skautingu, i dawał temu wielokrotnie wyraz.
Proszę o cytaty.
milosz napisał(a):Wyświetl post
W pucharach przed Stanem graliśmy wiosną ..9 lat temu, ale widać niektórzy są głusi na argumenty merytoryczne..
A tak łatwą drogę do sukcesów mieliśmy raptem w dwóch wcześniejszych sezonach. Tylko po co to odnotować? Mówienie o najlepszym wyniku od 9 lat brzmi znacznie lepiej niż "najlepsza gra od 3 lat".
Ostatnio edytowane przez jova : 17.06.2012 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując