milosz napisał(a):

|
Bednarz nie jest zwolennikiem w Wiśle ani Akademii piłkarskiej, ani skautingu, i dawał temu wielokrotnie wyraz.
|
Proszę o cytaty.
milosz napisał(a):

|
W pucharach przed Stanem graliśmy wiosną ..9 lat temu, ale widać niektórzy są głusi na argumenty merytoryczne..
|
A tak łatwą drogę do sukcesów mieliśmy raptem w dwóch wcześniejszych sezonach. Tylko po co to odnotować? Mówienie o najlepszym wyniku od 9 lat brzmi znacznie lepiej niż "najlepsza gra od 3 lat".