|
Senior Member
Offline
|
|
Merkury napisał(a): 
|
szprotson - Ty masz jakiś problem z tym Holendrem bo nikt go tutaj nie nazwał Bogiem. Natomiast Bednarza można spokojnie nazwać miernotą za to co na polu transferowym osiągnął w Legii i Wiśle.
|
Ten użytkownik ma problemy różne, nie tylko z tym Holendrem ..
Merkury napisał(a): 
|
Stan zasadniczo od grudnia wiedział, że jego los jest przesądzony i w Wiśle nie zostanie. Porównywanie obu Panów dyrektorów sportowy w kontekście bardzo bliskiego transferu Sikorskiego należy potraktować stwierdzeniem, że ktoś ma zasadnicze problemy z myśleniem i czym prędzej powinien wybrać się do odpowiedniego specjalisty.
|
Merkury napisał(a): 
|
Zobaczymy czy Sikorski okaże się lepszy od Bitona hehe.
|
Takie są konsekwencje polityki krótkoterminowej Sz. Pana B. Cupiała .. Stan powinien pracować minimum 3, 4 lata z realnymi możliwościami działania, tymczasem mógł faktycznie zaistnieć w 2 okienkach transferowych w 2011 roku i tyle.
Porównywanie byłego i aktualnego dyr. sp. ma o tyle jedynie sens, że poprzedniego można za to czy owo krytykować, a aktualnego należałoby czym prędzej ..wywalić.
Co do Sikorskiego to Bitonem raczej nie jest bo to nie typowy egzekutor, ale kto wie może da się z niego zrobić np. „lepszego Małeckiego”, może …
|
|