Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14061
Stary 17.06.2012, 15:33
Merkury napisał(a):Wyświetl post
szprotson - Ty masz jakiś problem z tym Holendrem bo nikt go tutaj nie nazwał Bogiem. Natomiast Bednarza można spokojnie nazwać miernotą za to co na polu transferowym osiągnął w Legii i Wiśle.
Ten użytkownik ma problemy różne, nie tylko z tym Holendrem ..

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Stan zasadniczo od grudnia wiedział, że jego los jest przesądzony i w Wiśle nie zostanie. Porównywanie obu Panów dyrektorów sportowy w kontekście bardzo bliskiego transferu Sikorskiego należy potraktować stwierdzeniem, że ktoś ma zasadnicze problemy z myśleniem i czym prędzej powinien wybrać się do odpowiedniego specjalisty.
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy czy Sikorski okaże się lepszy od Bitona hehe.
Takie są konsekwencje polityki krótkoterminowej Sz. Pana B. Cupiała .. Stan powinien pracować minimum 3, 4 lata z realnymi możliwościami działania, tymczasem mógł faktycznie zaistnieć w 2 okienkach transferowych w 2011 roku i tyle.

Porównywanie byłego i aktualnego dyr. sp. ma o tyle jedynie sens, że poprzedniego można za to czy owo krytykować, a aktualnego należałoby czym prędzej ..wywalić.

Co do Sikorskiego to Bitonem raczej nie jest bo to nie typowy egzekutor, ale kto wie może da się z niego zrobić np. „lepszego Małeckiego”, może …
Odpowiedz cytując