Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56952
Stary 17.06.2012, 15:16
Bednarz nie jest zwolennikiem w Wiśle ani Akademii piłkarskiej, ani skautingu, i dawał temu wielokrotnie wyraz.

W pucharach przed Stanem graliśmy wiosną .. 9 lat temu, ale widać niektórzy są głusi na argumenty merytoryczne..

Rzecz w tym że Valckx był dobrym dyr. sp. (choć robił błędy , jak każdy co coś pozytywnego stara się zrobić ), a nagonka prowadzona na niego i jednoczesne sztuczne dowartościowywanie Bednarza który w Wiśle całkowicie zawiódł jest wielce komiczne ..

Cóż transferów brak, ale za to co po niektórzy starają się mnie i mi podobnych rozbawić, dzięki .
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.06.2012 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując