Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#506
Stary 17.06.2012, 13:52
z tego co mówili to nie dostali po 10 biletów, tylko 10 biletów na całą reprezentacje czyli 22 osoby, a to jest skandal patrząc na to że wszyscy dyrektorzy biedronek w całej Polsce mieli te bilety.
Odpowiedz cytując