|
Nikt specjalnie nie jedzie po Obraniaku, to jest poprostu obiektywna ocena jego gry. Pilkarz ten nie nadaje sie do wystepow na tym poziomie, bo a) nie ma prawej nogi b) jest za wolny. W 3 spotkaniach byl zenujacy, kto w ogole pamieta jego dobry wystep w kadrze i to w meczu o punkty? Facet jedzie na 2 golach ze swojego debiutu, a to tak raczej nie powinno funkcjonowac. Jesli nie sprawdzil sie w jednym, drugim meczu, to powinien go zastapic ktos inny. Wole probowac np. Wolskiego(ktory jest lepszy technicznie i ktory ma jakas wizje gry), niz człapaka(ktory wolno biega i ktorego po 50 minutach nie ma na boisku). Gosc, ktory ma kreowac na boisku, to czlowiek widmo...
|