|
tylko że akcje Smudy poszły w dół a przy Reymonta raczej nikt nie strzeli sobie samobója w postaci powrotu Smudy.Dla Smudy najlepszy kierunek teraz to Niemcy Rosja żeby sie odbudować po Euro 2012 a Wisła tak jak reprezentacja niech dla Smudy będzie historią bez powrotu.Aczkolwiek może zawita jako nowy szkoleniowiec Polonii dla Polonii która szuka nowego szkoleniowca Smuda może być zbawieniem
|