Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Wisła np.: 5 lat temu regularnie dostawała lanie w pucharach. I to wcale nie od mocniejszych zespołów niż Litex.
|
06/07
SV Mattersburg - Wisła Kraków 1-1
Wisła Kraków - SV Mattersburg 1-0
Wisła Kraków - Iraklís Saloniki 0-1
Iraklís Saloniki - Wisła Kraków 0-2
Wisła Kraków - Blackburn Rovers 1-2
Nancy - Wisła Kraków 2-1
Wisła Kraków - Basel 3-1
Feyenoord - Wisła Kraków 3-1
O czym Ty chłopie mówisz? 5 lat temu byliśmy w grupie UEFA. Rok wcześniej prawie weszliśmy do LM z PAO. Zresztą w grupie UEFA od sezonu 04/05 gralibyśmy w sumie 5 razy, gdyby obowiązywał obecny system rozgrywek gwarantujący grupę PU/LE przy odpadnięciu z ostatniej rundy kwalifikacyjnej LM. Z kolei gdyby zespół Maaskanta po odpadnięciu z APOELem musiał rozegrać jeszcze jeden dwumecz o grupę LE np. z zespołem z Anglii lub Portugalii, to różnie z tym naszym wiekopomnym sukcesem pucharowym mogło być. Wspomniałem o Anglii i Portugalii, bo właśnie na tej fazie rozgrywek wpadaliśmy na Vitorię i Tottenham.