Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14060
Stary 17.06.2012, 11:30
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Nie lepiej Murawskiego z Lecha? o.O

Kurde, ale ciężkie czasy dla kibiców... Nie dość, że nasi kopacze dali d... to jeszcze w naszym klubie rządzi łysy debil. <załamka>
Murawskiego ? Niech spierdala gdzie raki zimują, stworzył wczoraj sytuację dla Czechów. Chociaż to nie jego wina tylko Smudy, że trzymał go tak długo na boisku.
Odpowiedz cytując