Tominho napisał(a):

Nie lepiej Murawskiego z Lecha? o.O
Kurde, ale ciężkie czasy dla kibiców... Nie dość, że nasi kopacze dali d... to jeszcze w naszym klubie rządzi łysy debil. <załamka>
|
Murawskiego ? Niech spierdala gdzie raki zimują, stworzył wczoraj sytuację dla Czechów. Chociaż to nie jego wina tylko Smudy, że trzymał go tak długo na boisku.