Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56948
Stary 17.06.2012, 10:32
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Może to zabrzmi paradoksalnie, ale może i lepiej by nam nie wyszło w tym sezonie. Wreszcie Cupiał się ocknie, i zainwestuje w Wisłę coś więcej.
Można też od drugiej strony - jak nam nie wyjdzie to Cupiał ostatecznie da sobie spokój i zrobi tą mityczną wyprzedaż Wisły a my będziemy pałętać się od tej pory w okolicach dzisiejszej Lechii a 7 miejsce będziemy mieć od święta...Więc lepiej, żeby nam wyszło a Sikorski okazał się supersnajperem, który ładuje bramy na zawołanie.

Odpowiedz cytując