dynek.pl napisał(a):

Game Over.
Dzień triumfu dla Tomaszewskich, Stanowskich czy innych frustratów - myślę, że wśród nich powinno się szukać nastepców Smudy.
Co do meczu to dwie sprawy.
Pierwsze to ciekawe jestem czy nasi kopacze mogą dzisiaj spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie na pytanie czy zrobili wszystko, czy dali z siebie wszystko żeby zagrać w ćwierćfinale ? Z trybun to wyglądało tak jakby przeszli obok drugiej połowy. Można przegrać, można odpaść ale chociaż w jakimś stylu. To było najważniejsze 45 minut
w ich nędznych karierach - powinni wyjść i zaorać boisko i nikt by nie miał pretensji.
Druga sprawa to lokalizacja tego meczu (właśnie zakończyłem 8 godzinną podróż powrotną pociągiem na trasie Wrocław-Krakow:/).
To jest jakaś parodia, że będąc gospodarzem turnieju oddajemy nasz największy stadion i jakiś tam chyba
atut ruskom, a sami jedziemy na jakiś koniec Polski gdzie nasz przeciwnik zna już tamtejszy obiekt jak własną kieszeń, gdzie byle pepik ma łatwiejszy dojazd niż 3/4 Polski. Jak wiem, że to jest szukanie dziury w całym ale
ktoś gdzieś napisał, że w takich turniejach decydują najmniejsze detale.
|
Tak to zdecydowanie wina stadionu a nie słabego trenera i kiepskich piłkarzy, znajomość stadionu była dla Czechów zdecydowanym atutem przecież boisko we Wrocławiu jest diametralnie inne od tego w Warszawie, widzę że niektórym bardzo ciężko pogodzić się z porażką

Co do piłkarzy, to ja terz jestem zdania, że zostali zajechani fizycznie, bo piszczek w Borussii zapierda.a aż miło a wczoraj pod koniec wyglądał jakby miał zaraz zemdleć a wydaje mi sie, że był mniej aktywny niż w Niemczech.
Co do perspektyw na przyszłość, to nic sie nie zmieni, paradoksalnie rzecz biorąc, to najlepszym wynikiem tego euro dla polskiej piłki, byłby sromotny wpierdoI w każdym meczu( minimum 0:3), bo wtedy PZPN musiał by zabrać się za reformowanie naszej rodzimej piłki a tak zwali się całą winę na trenera i powie, że nie jest źle, bo kto inny spokojnie awansował by do ćwierć finałów i będzie jak jest a z czasem jeszcze gorzej
