Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#482
Stary 17.06.2012, 09:17
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Zatrudnic trenera a nie sępa który będzie wypatrywał padliny w innych krajach... Perquis,Obraniak,Boenisch,Polański.... Odpady ,którzy myśleli ,że kopną dobrze parę razy piłkę na Euro i dostanąjakiś fajny kontrakt w Europie... Gdyby oni byli dobrzy to byście ich oglądali na Euro ale kadrach Francji i Niemiec! Polska kadra dla Polaków i to powinno być teraz najważniejsze !

Chlopie zamilcz..!!
Odpowiedz cytując