Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 17.06.2012, 08:55
SLV napisał(a):Wyświetl post
Ale mnie rozbawiłeś - Wolski i Perquis no i ewentualnie Rybus co ty za bzdury wypisujesz.
Wiele juz zostało napisane więc nie ma sensu pisac o tym samym.
Dla mnie Perquis zagrał dobrze na tych mistrzostwach...
Rozwalić PZPN ale nie rozwalić drużyny, to by było bezsensu...
Odpowiedz cytując