SLV napisał(a):

|
Ale mnie rozbawiłeś - Wolski i Perquis no i ewentualnie Rybus co ty za bzdury wypisujesz.
|
Wiele juz zostało napisane więc nie ma sensu pisac o tym samym.
Dla mnie Perquis zagrał dobrze na tych mistrzostwach...
Rozwalić PZPN ale nie rozwalić drużyny, to by było bezsensu...