No i wraca wszystko do normy, euroszał mija, Janusze zaraz schowaja sie do swoich mieszkań i będą czekać na pasjonujące mecze z Luksemburgiem w eliminacjach do MŚ bo teraz takie chyba przed nami. A nam zostały 2 miesiące i zaczyna się całoroczna impreza zwana naszą ekstraklasą, na którą czekam z wytęsknieniem, pewnie jak 90% z Was
