Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#478
Stary 17.06.2012, 08:35
Ja wczoraj po straconej bramce wyłączyłem telewizor i jebn**** pilotem, później musiałem go 5 minut składać żeby oglądnąć do końca mecz, nerwy mi puściły.
.
Odpowiedz cytując