qchar90 napisał(a):

Zostawiłby Smudę? Mam nadzieję, że to kurtuazja bo z nim eliminacje MŚ to pewna porażka. Chyba że zostawić go po to żeby kopacze rządzili.
Niech powie dlaczego jego zdaniem przegrali - to by było ciekawe. Bo chyba nie przez bilety.
Lepszego momentu na wysadzenie w powietrze tego burdelu nie będzie. Czy się uda? Kto po Smudzie?