Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2012, 07:49
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ooo Kuba wygarnal prezesowi
http://www.sport.pl/euro2012/10,1090...licze_sie.html
Zostawiłby Smudę? Mam nadzieję, że to kurtuazja bo z nim eliminacje MŚ to pewna porażka. Chyba że zostawić go po to żeby kopacze rządzili.
Niech powie dlaczego jego zdaniem przegrali - to by było ciekawe. Bo chyba nie przez bilety.
Lepszego momentu na wysadzenie w powietrze tego burdelu nie będzie. Czy się uda? Kto po Smudzie?
Odpowiedz cytując