Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 17.06.2012, 03:06
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale wynurzenia Jakuba Błaszczykowskiego na temat nieuzyskania darmowych biletów ,które tam komuś obiecał ,bo Lato go zwodził do ostatniej chwili to nie jest nadrzędny problem jaki powinien akcentować po tak żenujących występach całej drużyny.Jeszcze po takim meczu jak ten z Czechami. Ogólnie Błaszczykowski pewnie zagrał poprawnie ,ale efekt końcowy jest koszmarny. Niestety brakło mu klasy i pokory w rozmowie z pismakami. Jeszcze te przeklinanie. Nie wiem teraz jest to moda na konferencjach prasowych. Zresztą jak jesteś w pewnych układach wewnątrz to też firmujesz swoim nazwiskiem to co ci się nie podoba. Błaszczykowski nawijał jak rozkapryszony chłopiec ,który nie dostał darmowych biletów i on cały dzień myślał o biletach. No k u r w a jak on ma takie priorytety przed meczem to mnie to przeraża. Jest ktoś od spraw techniczno-organizacyjnych w tym rozbudowanym sztabie chyba?
Więc właśnie chciał pewnie na to zwrócić uwagę. Sorki, ale jak takimi pierdołami mieli zajęte głowy piłkarze, zamiast żeby ktoś z kierownictwa reprezentacji to załatwiał to nie mogło być dobrze. To raz, a dwa to czego Ty oczekujesz od Gościa po 90 minutach maksymalnego za.......u i porażce? Oczekujesz, że będzie się "ę", "ą" wypowiadał okrągło? Chciał zasygnalizować, że był burdel od strony organizacyjnej, może trochę nieskładnie Mu to wyszło, ale akurat do Niego o zaangażowanie w grę na boisku pretensji mieć nie można.

Jednym słowem "jaki Pan taki kram". Dopóki naszą piłką będzie zarządzać ten komunistyczny zabetonowany układzik dziadów pierdzących w stołki i wybierających na trenera reprezentacji na jeden z ważniejszych turniejów gościa po zawodówce budowlanej to dobrze nie będzie.
Odpowiedz cytując