|
o czym Kuba mówi? Czy on myśli, że najważniejsze dla niego jako reprezentanta ma być kogo zaprosił na mecz? mam głęboko w d. to całe elro i wyniki turnieju, ale dzisiaj reprezentacja mnie zdołowała. Kuba mówi, że bierze odpowiedzialność za drożynę, g. prawda - Kuba! bierzesz odpowiedzialność za coś więcej niż drużynę - bierzesz odpowiedzialność za REPREZENTACJE - czyli tych, którzy się z nią identyfikują. a tych jest kilka milionów.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
|