Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 17.06.2012, 02:04
o czym Kuba mówi? Czy on myśli, że najważniejsze dla niego jako reprezentanta ma być kogo zaprosił na mecz? mam głęboko w d. to całe elro i wyniki turnieju, ale dzisiaj reprezentacja mnie zdołowała. Kuba mówi, że bierze odpowiedzialność za drożynę, g. prawda - Kuba! bierzesz odpowiedzialność za coś więcej niż drużynę - bierzesz odpowiedzialność za REPREZENTACJE - czyli tych, którzy się z nią identyfikują. a tych jest kilka milionów.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując