qchar90 napisał(a):

Dla mnie to jest żenada raczej. Nie wiem co budzi twój podziw. Teraz wielce odważny się zrobił? Albo mógł z tym poczekać parę dni, alebo wyjechać z tym w trakcie jak jeszcze grali. Teraz to jest jakaś idiotyczna próba tłumaczenia. Nie boi się konsekwencji? A cóż mu teraz zrobią? Gdyby to powiedział w trakcie to bym go nawet podziwiał.