Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 17.06.2012, 01:01
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ooo Kuba wygarnal prezesowi
http://www.sport.pl/euro2012/10,1090...licze_sie.html
Dla mnie to jest żenada raczej. Nie wiem co budzi twój podziw. Teraz wielce odważny się zrobił? Albo mógł z tym poczekać parę dni, alebo wyjechać z tym w trakcie jak jeszcze grali. Teraz to jest jakaś idiotyczna próba tłumaczenia. Nie boi się konsekwencji? A cóż mu teraz zrobią? Gdyby to powiedział w trakcie to bym go nawet podziwiał.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 17.06.2012 o godz. 01:03.
Odpowiedz cytując