Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2012, 00:55
syryls napisał(a):Wyświetl post
No i dobrze. Natomiast Smuda przeprasza PZPN, skandal! Zamiast wypieprzyć słowa jak każdy trener "Dziękuje Kibicom" to dziękuje PZNPowi... No szkoda słów.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...upy-audio.html 10 minut zasłużonej krytyki Kuby do PZPNu
a kto mu placi Ty czy pzpn?
Odpowiedz cytując