No i dobrze. Natomiast Smuda przeprasza PZPN, skandal! Zamiast wypieprzyć słowa jak każdy trener "Dziękuje Kibicom" to dziękuje PZNPowi... No szkoda słów.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...upy-audio.html 10 minut zasłużonej krytyki Kuby do PZPNu