Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 17.06.2012, 00:53
No i dobrze. Natomiast Smuda przeprasza PZPN, skandal! Zamiast wypieprzyć słowa jak każdy trener "Dziękuje Kibicom" to dziękuje PZNPowi... No szkoda słów.
http://www.futbolnews.pl/informacje/...upy-audio.html 10 minut zasłużonej krytyki Kuby do PZPNu
.
Odpowiedz cytując