Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.06.2012, 00:11
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
ha ha

Euro szal sie skonczyl ,zostana tylko ci ktorzy naprawde lubia piłke i cokolwiek o niej widza,czyt nie z TVN24 i jej "ekspertow"

teraz czas na glowy

Smudy juz poleciala ,ale to byla tylko marionetka by grube świnie z PZPN mialy dobrze przy korycie

czekamy wiec na glowy -ale te wyzej a nawet najwyzej

tak ,tak panie Grzesiu.
zapomnij ,liczy sie całe UERO a jak to sie uda to ten pajac dalej bedzie przy wladzy z swoja swita
Odpowiedz cytując