Wojtas napisał(a):

ha ha
Euro szal sie skonczyl ,zostana tylko ci ktorzy naprawde lubia piłke i cokolwiek o niej widza,czyt nie z TVN24 i jej "ekspertow"
teraz czas na glowy
Smudy juz poleciala ,ale to byla tylko marionetka by grube świnie z PZPN mialy dobrze przy korycie
czekamy wiec na glowy -ale te wyzej a nawet najwyzej
tak ,tak panie Grzesiu.
|
zapomnij ,liczy sie całe UERO a jak to sie uda to ten pajac dalej bedzie przy wladzy z swoja swita