|
Kto zaskoczony ten Janusz. Czego wy oczekiwaliście po tej zbieranienie? przecież oni nawet nie potrafili wymienić kilku podań!
Było wszystko, zajebiści bramkarze, Trójak z Dortumndu, turniej u siebie. Do tego dokomponować niezłych rzemieślników i spokojnie z grupy wychodzimy. Niby takie proste, ale trzeba było najpierw zatrudnić trenera. Nawet Oresta,Ojrzyńskiego, kogoś kto wie o co w tym chodzi, to nie wiem czemu ale wybrano kogoś kto ma problemy ze złożeniem zdania. Sory ale jak ktoś nie umie się wypowiedzieć to jak może poradzić sobie z czymś takim jak taktyka, jej dobranie w zależności od rywala,kalkulacja, przygotowanie fizyczne, reakcja w czasie gry. Każdy z trenerów na Euro tego faceta wciąga nosem, to samo w lidze. Większość trenerów pozamiatałaby Smudę raz,dwa.
Z drugiej strony co mieć pretensje do biedaka, ogarniał na ile może. Ktos go tym trenerem zrobił wszakże...........a Grzesio przecież sam siebie prezesem nie zrobił.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|