Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 16.06.2012, 23:59
Hanys napisał(a):Wyświetl post
dalej obstawiam że przy tym składzie który podałem powyżej wyszlibyśmy z grupy.
Raczej wyszlibyśmy z .upy jak i teraz. Skończyło się bałamucenie i podbijanie medialne bębenka. Najsłabszy zespół zajął ostatnie miejsce w słabej grupie zdobywając raptem 2 pkt.
Odpowiedz cytując