Hanys napisał(a):

|
dalej obstawiam że przy tym składzie który podałem powyżej wyszlibyśmy z grupy.
|
Raczej wyszlibyśmy z .upy jak i teraz. Skończyło się bałamucenie i podbijanie medialne bębenka. Najsłabszy zespół zajął ostatnie miejsce w słabej grupie zdobywając raptem 2 pkt.