Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56947
Stary 16.06.2012, 23:47
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Chłopaku obudź się. Cupiał jest cholernie załamany brakiem awansu do LM w ubiegłym roku, ciągle boli go ta porazka z Apoelem i nie ma zamiaru juz łozyc tyle hajsu co przedtem. Skonczylo się. Ta Wielka Wisła istnieje ciagle w naszych (kibiców) wyobrażeniach, marzeniach i mentalności. Niestety, ale na ten moment mocny zespół chcemy mieć tylko my. Zobaczymy co bedzie po tym sezonie. Wszystko zależy od miejsca na koniec sezonu. Na ten moment wielkich transferów nie oczekujmy. A Sikorski na bank nie zostanie zablokowany. Nie dałby zgody na negocjacje jakby go nie chciał.
Może to zabrzmi paradoksalnie, ale może i lepiej by nam nie wyszło w tym sezonie. Wreszcie Cupiał się ocknie, i zainwestuje w Wisłę coś więcej.

E: Oczywiście sam będę kibicował na stadionie byśmy zdobyli MP, ale jak napisałem wyżej... musi chyba nastąpić wreszcie jakiś wstrząs(vide słaby wynik w lidze), by ktoś się obudził(vide Cupiał)...
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 16.06.2012 o godz. 23:50.
Odpowiedz cytując