Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#437
Stary 16.06.2012, 23:32
Zwyczajnie jest mi smutno. Mieliśmy prawie wszystko, by te mistrzostwa zawojować - kilku naprawdę świetnych piłkarzy, gospodarzenie na turnieju i do tego znakomite wsparcie publiki. Prawie, bo zabrakło nam na ławce Santosa/Hodgsona/Bilka/Loewa/Blanca/Olsena, czy może nawet Błochina, którzy w swoje zespoły potrafią zaingerować, coś zmienić gdy nie idzie. Jest wielki żal, zwłaszcza takich ludzi jak trio z Dortmundu, Tytoń, Wasyl, Grosik, czy nawet farbowane lisy, które też zostawiły sporo zdrowia na murawie. Boli najbardziej to, że na tych mistrzostwach, z 23-osobowej kadry, jeśli dobrze liczę zagrało 17 zawodników. O ile "graniem" można nazwać 1 minutę Brożka w meczu z Rosją, 5 minut Matuszczyka z Rosją, 30 minut Grosickiego dzisiaj. Dlaczego Smuda powołał tych świeżaków, Wolskiego, czy Kamińskiego i ostatecznie nie dał im pograć? Wolski pokazywał się bardzo dobrze w meczu ze Słowacją, a Kamiński niby taki wielki talent. Autorski pomysł Smudy na tę kadrę nie wypalił. Dzisiejszy, zasadniczy błąd to postawienie na tę samą "11" co z Rosją. Zero zaskoczenia. A wystarczyło wypierd.lić Murawskiego, przesunąć Obraniaka na playmakera i na lewą dać Grosickiego albo Rybusa. Raz, że szybsi niż Ludo na lewej, a dwa, że Ludo bardziej kreatywny od Murawskiego...
Jak popatrzeć na te 2 pełne kolejki to każdy zespół potrafił coś odmieniać. Szwedzi do końca bili się z Anglikami i Ukraińcami, Chorwaci odwrócili mecz z Włochami, Duńczycy do końca przeciw Portugalii i znów Portugalia walcząc do końca uratowała 3 pkt i tak można jeszcze wymieniać...
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 16.06.2012 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując