Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#436
Stary 16.06.2012, 23:28
SLV napisał(a):Wyświetl post
Irlandia wczoraj po 3-0 jeszcze miała więc ambicji żeby walczyć a my przy 0:0 nic.
bo oni szanuja swoich kibicow a naszym farbowanym lisom jak nie idzie to ....a po co sie wysilac
Odpowiedz cytując