W czym są lepsi takie Perquisy, Obraniaki i inne farbowane lisy od Naszych ligowców? ....a my nawet sfaulować nie potrafiliśmy dobrze, nie mówiąc już o oddaniu strzału...
http://www.sadistic.pl/kibic-do-smudy-vt121842.htm
Na szczęście kolejne EURO prędko Nam nie grozi, bo przecież organizować znów szybko nie będziemy..