Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 16.06.2012, 23:15
W czym są lepsi takie Perquisy, Obraniaki i inne farbowane lisy od Naszych ligowców? ....a my nawet sfaulować nie potrafiliśmy dobrze, nie mówiąc już o oddaniu strzału...

http://www.sadistic.pl/kibic-do-smudy-vt121842.htm

Na szczęście kolejne EURO prędko Nam nie grozi, bo przecież organizować znów szybko nie będziemy..
Odpowiedz cytując