Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
234
16.06.2012, 23:13
wislacki
napisał(a):
Coraz straszniej się robi w Polsce
Człowiek, który wiedział masę niewygodnych faktów, niejednokrotnie się nimi dzielił.
Do tego to samobójstwo, wydawać by się mogło człowiek o żelaznej, niewzruszonej psychice, co zresztą potwierdzają wypowiedzi osób, które były z nim blisko.
Ciężko w to wszystko uwierzyć, choć Generała znałem tylko z jego wypowiedzi.
No i ta data, najwygodniejszy dzień by pozbyć kogoś takiego jak on. Jutro w prasie przeczytamy jedynie o Euro i dymisji Smudy...
Tym bardziej, że jutro niedziela.
Ponoć ostatnią osobą z jaką rozmawiał Petelicki to Radek Sikorski.
murray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do murray
Znajdź inne posty napisane przez murray