Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 16.06.2012, 23:13
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Coraz straszniej się robi w Polsce
Człowiek, który wiedział masę niewygodnych faktów, niejednokrotnie się nimi dzielił.
Do tego to samobójstwo, wydawać by się mogło człowiek o żelaznej, niewzruszonej psychice, co zresztą potwierdzają wypowiedzi osób, które były z nim blisko. Ciężko w to wszystko uwierzyć, choć Generała znałem tylko z jego wypowiedzi.

No i ta data, najwygodniejszy dzień by pozbyć kogoś takiego jak on. Jutro w prasie przeczytamy jedynie o Euro i dymisji Smudy...
Tym bardziej, że jutro niedziela.

Ponoć ostatnią osobą z jaką rozmawiał Petelicki to Radek Sikorski.
Odpowiedz cytując