Hanys napisał(a):

|
Zrozumcie - w Borussi jest oprócz naszych 3 jeszcze 8 dobrych piłkarzy. A w reprezentacji dobrych jest tylko 3 a reszta to amatorzy.
|
Otóż to. I zastanówcie się jak się im gra tam z Kagawą, Hummelsem, Schmelzerem, Götze itd. w Borussi a jak tutaj z tym grajami.