Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2012, 22:44
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Zrozumcie - w Borussi jest oprócz naszych 3 jeszcze 8 dobrych piłkarzy. A w reprezentacji dobrych jest tylko 3 a reszta to amatorzy.
Otóż to. I zastanówcie się jak się im gra tam z Kagawą, Hummelsem, Schmelzerem, Götze itd. w Borussi a jak tutaj z tym grajami.
Odpowiedz cytując