mitmichael napisał(a):

|
To ja sobie nie wyobrazam co by gadali po treningu z Magathem zreszta nie wierze, zeby w BVB nie trenowali ponownie. Po prostu gwiazdy na Euro sa wypalone - z Cristiano Ronaldo na czele. Jak zwykle z gwiazd na Euro tylko Niemiec gra poprawnie.
|
ale, to nie jest liga tu trzeba dac chłopakom odpoczac od pilki a on ich moiim zdaniem zajechał,dlaczego niemcy z Bayernu i Borusii grają dobra pilke ? niech mi na to pytanie ktos odpowie
