Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2012, 22:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To ja sobie nie wyobrazam co by gadali po treningu z Magathem zreszta nie wierze, zeby w BVB nie trenowali ponownie. Po prostu gwiazdy na Euro sa wypalone - z Cristiano Ronaldo na czele. Jak zwykle z gwiazd na Euro tylko Niemiec gra poprawnie.
ale, to nie jest liga tu trzeba dac chłopakom odpoczac od pilki a on ich moiim zdaniem zajechał,dlaczego niemcy z Bayernu i Borusii grają dobra pilke ? niech mi na to pytanie ktos odpowie
Odpowiedz cytując